STAN - Special Team for Adventure in Nature
Staň se nejlepším
instruktorem
u nejlepší firmy
i TY!

O nás

STAN – Special Team for Adventure in Nature – Speciální tým pro dobrodružství v přírodě – je obchodní značkou mateřské společnosti Outdoor Aliance s.r.o. STAN je v České republice již 15 let jedničkou v realizaci zážitkových škol v přírodě, školních výletů a adaptačních kurzů, a také jedním z největších realizátorů letních táborů. Co spojuje veškeré portfolio nabízených aktivit, je nejvyšší kvalita, invence a profesionalita v poskytovaných službách.

Firemní hodnoty

Bezpečnost

Máme propracovaný systém školení našich instruktorů tak, aby se všichni na našich outdoorových aktivitách cítili bezpečně. Známe materiál, se kterým pracujeme a umíme ho správně používat.

Preciznost

Jsme profesionální, nic není problém a vše řešíme s úsměvem. Naše práce je promyšlená do detailů, na které klademe velký důraz. Vážíme si našich klientů a jsme k nim otevření. Zajímá nás, co můžeme na našich službách zlepšovat a také to děláme.  

Zážitek

Našim posláním je zprostředkovat dětem i dospělým krásné zážitky a vzpomínky na celý život. Pro nic menšího tuhle práci neděláme. 

Pokrok

Kdo chvíli stál, stojí opodál. Jsme a chceme zůstat jedničkou na trhu v realizaci zážitkových škol v přírodě, školních výletů a adaptačních kurzů. Investujeme, školíme se, učíme se od zahraničních kolegů, pracujeme na sobě, na našich službách i střediscích.